| Dumitritsa a întrebat:

Cum pot sa ajung in spital? fara probleme grave. fara sa patesc ceva grav? funda )

3 răspunsuri:
| 211wasgnij a răspuns:

Umbla pe-afara in tricou si fusta, o sa racesti mai devreme sau mai tarziu, ambitioneaza-te si o sa faci febra si va veni sigur ambulanta dupa tine si vei ajunge pe mana unui ginecolog miop.

| bodysun a răspuns:

Baga-ti degetele in nas pana iti curge sangele... e singura idee care mi-a venit cand ti-am citit intrebarea...

| Uruioc_Dana_1989 a răspuns (pentru bodysun):

Buna treaba cu bagatu degetelor pe nas funcioneaza? e dureros?