| efimash a întrebat:

Cum pot sa arat mai frumos la infatisare ce sa port cum s apor t etc. Sunt baiat

Răspuns Câştigător
| Vladut2 a răspuns:

BellaRagazza007, tu ai gandit cand ai spus asta? Sincer, nu prea cred.
Un baiat cum trebuie sa fie? Asculta-ma aici si vei afla.
Un baiat trebuie sa poarte o pereche de blugi frumosi si care sa stea bine pe corp ( nu largi, orice dar nu largi ) sa fie gen pana sa spun. Sa aibe un tricou frumos si elegant, sa aiba o igiena perfecta fiindca de obicei baietii... Sa aibe o atitudine corecta fata de o fata si multe altele. Si tunde-te scurt, crede-ma ca iti va sta bine happy Foarte bine sa stii. Multa bafta!

2 răspunsuri:
| monique a răspuns:

Binecunoscuta igena: spalat, haine curate, deodorant. Purtat elegant si galant dar natural totodata asta le pe spate pe fete. Asemeni intelectul conteaza mult la un baiat: vorbirea corecta, cultura generala toate conteaza. Incearca codul bunelor maniere si alte carti pentru baieti din librarii, acolo gasesti sfaturi in functie de situatie( cum ar fi nunti, inmormantari, mese oficiale, scoaterea unei fete in oras sau la disco).

| BellaRagazza007 a răspuns:

Poi, ca sa fii dragut, trebuie prima de tot sa ai un fisic acceptabil ( inteles? deci nu 120 kg) pai... fetele pun accentu si pe par! fal sa apara diferit. nu stiu fal albasru sau roz! crede-ma... smecheri baietii cu par albastru! si sa fie cam lungutz, lungutz NU lung! preferabil sa nu porti okelari, si hainele, mmhhmm sa porti haine mai la moda, deci sa nu te gandesti sa porti hainele lu buniku ok? pai, sincer depinde si de corp, daca ai un fisik ok! poarta tricouri nu largi, si nu uita, OKELARI DE SOARE! o pereche asa mai la moda, si esti super dragut! p. s daca ai parul mai lungutz, nu strika daca te dai putin cu placa! mmhmm bafta!