| davidwarner a întrebat:

Cum pot sa castig bani pe internet? Am 14 ani si m-ar interesa cum pot sa castig ceva bani. Are cineva idei? Banuiesc ca cea mai sigura metoda ar fi pe net, dar accept si alte sugestii. Sunt ocupata cu scoala, deci nu am cum sa imi iau in job part time plus ca nimeni nu m-ar angaja. Am incercat deja sa fiu reprezentant la firme gen Avon. Deci, va rog frumos, oricine are o idee(daca se poate si testata, nu as vrea sa invesesc si apoi sa pierd) astept sa ma ajute.Multumesc anticipat!

24 răspunsuri:
| fif2002 a răspuns:

Fa-ti un blog sau site si daca atragi multi vizitatori o sa poti castiga si bani dar dureaza destul de mult timp

| djrobby a răspuns:

Sunt cateva siteuri pentru ce vrei tu ptc. pay to click www.neobux.com si altele dar asta chiar plateste iar daca si investesti iti scoti bani relativ repede, bafta!

| avoncosmeticecoordonator a răspuns:

Buna
poti fi reprezentant avon si sa primesti comenzi pe net
daca vrei sa stii mai multe da-mi un mail sau intra pe site si lasa-ti datele de contact:
mihaela_roxana. ditu@yahoo.com
www.avon-cosmetice.com

| Tom a răspuns:

Incerca:

http://www.maildirect.ro/inregistrare/b94552a5b0a7fe8ccc34af48af7d3325

Primesti 6 $ la inregistrare si cand ajungi la 50 $ poti scoate banii doar citind e-mailuri.

Verificat 100 % spre deosebire de altele care sunt doar tepe ca VivaSms.

| Tom a răspuns:

Nimic mai simplu sa faci bani pe net decat cu maildirect.Doar citesti mailuri si poti sa strangi bani frumusei.Eu am reusit sa castig cam 100 de lei pe luna alocand doar 5-10 min/zi pentru asta.
Click aici pentru a te inregistra si vei primi un bonus de 6 $.

http://www.maildirect.ro/inregistrare/b94552a5b0a7fe8ccc34af48af7d3325

Pentru cei ce nu au incredere am postat dovada primirii banilor aici:
http://wp.me/PxpcK-4V

| AnonymousSs a răspuns:

Salut,uite o metoda.

Calculatorul tau face bani pentru tine prin simplul fapt ca esti conectat la internet.GREEN HORSE ESTE UN SITE PE CARE SE POT FACE BANI DOAR STAND ONLINE !

Pentru a te inregistra, urmeaza urmatorii pasi:

1.Copiaza in browser-ul tau link-ul urmator:

http://tickerbar.info/join_now.ghc?r=330816191;

2.Te inregistrezi completand datele tale personale;

3.Downloadezi TickerBar-ul;

4.Instalezi TickerBar-ul care de indata ce va fi instalat va incepe sa lucreze pentru tine de cate ori deschizi calculatorul si esti conectat la internet.

Gata! Acum castigi 0.01 $/ora de conectare a computerului la net . Nu este mult, dar daca tot stai online de ce sa nu si castigi ceva fara sa faci nimic?

Daca vrei sa castigi mai mult si mai repede cheama-ti si prietenii sa se inregistreze sub tine, de la linkul tau de referral pe care-l gasesti in zona "Account information" dupa ce te-ai inregistrat.

Vestea buna este ca desi se castiga foarte putin pe ora, poti castiga ENORM de pe urma referarilor tai (a celor care ii aduci tu direct pe site, cat si a celor care se inregistreaza sub cei adusi de tine direct, pana la 6 nivele (adica, eu il aduc pe X direct, X il aduce pe Y, asta ar fi nivelul 2, Y il aduce pe Z, nivelul 3, Z il aduce pe W samd pana la nivelul 6). Daca aduci 10 referali direct sub tine asta inseamna un bonus de 1$/luna, iar astia 10, fiecare la randul lor, aduc 10 fiecare samd pana la 6 nivele, se strang 1 milion de referali ... faceti singuri socoteala ;) Nu sunteti siguri ca v-a iesit bine? Sunt prea multe zerouri? Asa e ...

Puteti face si 100 000$ /luna! Nu exista decat limita pe care o faceti chiar voi...puteti aduce 100 de referali care sa va aduca 100 de referali fiecare samd ... Nu are sens sa mai socotim. E coplesitor de mult.

Banii sunt trimisi prin cec la adresa mentionata de dvs. la inregistrare (aveti grija sa scrieti numele si adresa asa cum sunteti in buletin, ca sa puteti incasa cecul la banca), dupa ce ati acumulat 90$ (trebuie sa faceti o cerere siteului), iar banii sunt trimisi in termen de maxim 60 de zile incepand cu urmatoarea luna formularii cererii banilor.

Gasiti oameni dispusi sa-si depaseasca comoditatea si suspiciunea, care sa faca minimul efort sa se inregistreze pe site, care sa instaleze acel mic programel si care sa dea mai departe prietenilor aceasta modalitate simpla de a face bani ... asta e tot ce trebuie sa faca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://tutorialiustin.blogspot.com/si ai mai multe lucruri explicate

| maryusmono a răspuns:

Uite aici mai multe metode cu care poti sa faci niste bani

www.bani-pe-internet.net

| jacobtim44 a răspuns:

Vezi Aici http://boomz.cabanova.com/cum-fac-bani-simplu.html
Trebuie sa iti faci cont la ei...este foarte bun, vei fi multumit

Sper sa te ajute

Răspuns utilizator avertizat
| jamaican a răspuns:

Un site care te invata cum sa faci bani pe net www.bani-pe-internet.tk/

| ilie442 a răspuns:

Vrei sa castigi bani cu retele de socializare? Crazygood este o retea sociala care iti plateste bani pentru numarul de prieteni invitati.Te asigur ca merge. www.crazygood-ro.webnode.ro/ Pentru inregistrare: http://www.crazygood.com/refer/007ilie91u?

| tonny a răspuns:

Http://www.clixsense.com/? 4863817

uite inscrie te aici

| zumzum a răspuns:

Reprezentant Avon sau Oriflame e o mare vrajeala! Nu tine, si cei care sugereaza asta incearca sa isi afilieze membri... oricum nici ei nu fac vreun profit.

Pe net, ca in orice alt business, se discuta daca stii sa faci ceva, orice. La ce esti buna, ce stii sa faci. Banii pe net se fac prin munca...dar te intrebi ai sanse? Online oricine are sanse, nu conteaza xp, nu conteaza cartea de munca, doar dedicatia si inteligenta. Si, desigur, ceva in care sa fii BUNA!

Asa ca, sa le stric amaratilor astora cu Oriflame si Avon si vrajeli combinatia, iti sugerez un mod corect si cinstit de a lucra online -> www.elance.com. Vei deveni un freelancer, liber de impozite si taxe, lucrand cate ore doresti pe zi, oricand vrei, per proiect! Poti castiga de la 50 la cateva mii de USD pe luna, depinzand de dedicatia si calificarea ta. Eu detin contul cel mai bun din Romania, lucrez ca singura persoana, deci nu fac reclama la nimic. Poate ai auzit vreodata...bani din afara pe munca din tara ta. Eu sunt dovada vie ca e un adevar. Nu multi reusesc, ai nevoie de tarie si de perseverenta, dar merita :)

Deci daca vrei sa faci ceva bania adevarati, munceste, nu astepta avon si oriflame...amaratii astia mici ti ar vinde orice. Pe siteul asta poti fi cine vrei, poti fi CINEVA! Ca reper, eu castig undeva la 1500-3000 USD lunar, si am si facultate. Daca as lucra full time as duce profitul (ca nu e impozabil) la 3000-6000 USD. Daca te pricepi la ceva de acolo, da i bataie!

Nu sta dupa jegosii cu oriflame si avon sa vinzi pentru ei. E jenant, sincer :)

| silviu09000900 a răspuns (pentru zumzum):

Sunt curios, foarte curios insa nu ma descurc singur ..ma poti ajuta? da-mi o adresa ceva unde te pot contacta happy

| Decebal91i a răspuns (pentru zumzum):

Salut! Daca mai este valabil, da-mi te rog mult numarul tau de telefon in privat ( sau un id de mess, insta nu stiu orice unde esti activ ) ca sa putem vorbi deschis mai pe larg. Am 16 ani si sunt interesat!

| ANd3 a răspuns:

Salut, poti sa incerci aici http://www.marketglory.com/strategygame/ANdU890 e un joc de strategie prin care poti face bani serosi!

| Viooo_4176 a răspuns:

Ai putea fi reprezentant avon happy asta iti aduce castig sigur + numeroase produse cadou:cum ar fin in primele 4 comenzi plasate primesti:
in prima-o cutie perle iluminatoare
in a 2`a:un set gel de dus+lotiune de corp
in a 3`a; un parfum perceiviar in a 4`a:un ceas avon+mini parfum

daca esti interesata, iti las id`u meu : loredana_v_vlonga

| zecebani a răspuns:

Poti castiga bani simplu:inregistreaza-te pe acest link http://www.maildirect.ro/inregistrare/477456c5d73f05870ef67973dc28ba74.

| Marin_Emilian_1980 a răspuns:

Poți câștiga bani frumoși până la 8000$ săptămânal, în fiecare oră poți da roll chiar și de pe telefon, poți aduce referali care de-asemenea îți pot aduce un venit suplimentar. În fiecare săptămână are loc o tombola, cu cât mai multe roll-uri cu atât mai multe șanse de câștig. https://freebitco.in/? r=5686106

| Anonim245 a răspuns:

Salut,uite o metoda.

Calculatorul tau face bani pentru tine prin simplul fapt ca esti conectat la internet.GREEN HORSE ESTE UN SITE PE CARE SE POT FACE BANI DOAR STAND ONLINE!

Pentru a te inregistra, urmeaza urmatorii pasi:

1.Copiaza in browser-ul tau link-ul urmator:

http://tickerbar.info/join_now.ghc?r=341077808

2.Te inregistrezi completand datele tale personale;

3.Downloadezi TickerBar-ul;

4.Instalezi TickerBar-ul care de indata ce va fi instalat va incepe sa lucreze pentru tine de cate ori deschizi calculatorul si esti conectat la internet.

Gata! Acum castigi 0.01 $/ora de conectare a computerului la net. Nu este mult, dar daca tot stai online de ce sa nu si castigi ceva fara sa faci nimic?

Daca vrei sa castigi mai mult si mai repede cheama-ti si prietenii sa se inregistreze sub tine, de la linkul tau de referral pe care-l gasesti in zona "Account information" dupa ce te-ai inregistrat.

Vestea buna este ca desi se castiga foarte putin pe ora, poti castiga ENORM de pe urma referarilor tai (a celor care ii aduci tu direct pe site, cat si a celor care se inregistreaza sub cei adusi de tine direct, pana la 6 nivele (adica, eu il aduc pe X direct, X il aduce pe Y, asta ar fi nivelul 2, Y il aduce pe Z, nivelul 3, Z il aduce pe W samd pana la nivelul 6). Daca aduci 10 referali direct sub tine asta inseamna un bonus de 1$/luna, iar astia 10, fiecare la randul lor, aduc 10 fiecare samd pana la 6 nivele, se strang 1 milion de referali... faceti singuri socoteala;) Nu sunteti siguri ca v-a iesit bine? Sunt prea multe zerouri? Asa e...

Puteti face si 100 000$ /luna! Nu exista decat limita pe care o faceti chiar voi... puteti aduce 100 de referali care sa va aduca 100 de referali fiecare samd... Nu are sens sa mai socotim. E coplesitor de mult.

Banii sunt trimisi prin cec la adresa mentionata de dvs. la inregistrare (aveti grija sa scrieti numele si adresa asa cum sunteti in buletin, ca sa puteti incasa cecul la banca), dupa ce ati acumulat 90$ (trebuie sa faceti o cerere siteului), iar banii sunt trimisi in termen de maxim 60 de zile incepand cu urmatoarea luna formularii cererii banilor.

Gasiti oameni dispusi sa-si depaseasca comoditatea si suspiciunea, care sa faca minimul efort sa se inregistreze pe site, care sa instaleze acel mic programel si care sa dea mai departe prietenilor aceasta modalitate simpla de a face bani... asta e tot ce trebuie sa faca.
nsul tau aici...

| Malinici_Alex_1990 a răspuns:

Http://marketglory.com/register/alexz8190 incearca pe jocul asta, castigurile sunt minime la inceput, dar pe parcurs poti castiga bani frmusei...bafta