| Antooooooooooooooo a întrebat:

Cum pot să cresc în înălțime fără să slăbesc?
Am 13 ani, și sunt mică de statură și slabă. -.-
Acum încerc să mă îngraș.
Pentru a crește în înălțime ce aș putea face?
Sugestii?

3 răspunsuri:
| BladeMaster861 a răspuns:

Nu poti creste pe loc si la 13 ani vrei sa ai 2 metri?! mai asteapta si tu cateodata cresterea aceasta mai stagneaza si nu trebuie sa te ingrasi sau sa slabesti nu are nicio legatura

| Antooooooooooooooo explică (pentru BladeMaster861):

Îți dai seama că la vârsta asta fetele vor să arate cât mai bine.și dacă continui în acest stadiu nu rezolv nimic, am cerut o părere, cine poate să mi-o dea, aștept.

| BladeMaster861 a răspuns (pentru Antooooooooooooooo):

Faci cum vrei dar daca codul tau genetic a fost conceput de Dumnezeu sa fii mai scunda sau sa nu cresti acum ci peste ceva timp. treaba ta