| alexandruf37 a întrebat:

Cum pot sa devin satanist? Ce ritualuri trebuie sa fac si ce sarcini trebuie sa indeplinesc?

Răspuns Câştigător
| Whatthehell66 a răspuns:

Mai omule, nu exista nici un fel de ritual ca sa devii satanist.
In plus acesta este doar 'un nume' dat de oamenii bisericii celor care nu cred in Dumnezeu [ateistii].
Sa fii satanist nu inseamna sa te tai pe vene, sa injuri pe toata lumea si sa stai in cimitir 24/24, inseamna sa gandesti logic si stiintific in loc sa te rogi la 'maica tereza'.

| alexandruf37 explică (pentru Whatthehell66):

Teapa asta a fost doar la misto cred in dumnezeu

4 răspunsuri:
| pinkqueen98 a răspuns:

rolling on the floor)))))))))))))))))))))))))))))))rolling on the floor))))

| nik14 a răspuns:

Mananca ceapa, usturoi si branza mucigaita, aculta rock si injura lumea pe strada.

| nina_8288 a răspuns:

laughing) doamne batava. uite am uin coleg de clasa iti dau id lui daca vrei ionut_manson si spune-i ca vrei sa devi satanist si ai auzit ca te poate ajuta succes