| Diana3457 a întrebat:

Cum pot sa fac ca un baiat sa ma placa din nou? Lui i-a placut de mine, dar eu cand am aflat am fost socata, e si frumos si na...Dar tot timpul cand il vedeam saream in sus de fericire...si eram cam nebuna, dar el i-a spus la colega mea ca nu ii mai place de mine ca is prea stresanta si nu stiu sa ma comport normal.Va rog raspuns urgent! Dau funda! Apropo el are clasa langa mine asa ca as putea avea din nou cateva sanse?! Va rog!

Răspuns Câştigător
| Rahzy a răspuns:

Nu trebuie sa-i arati unui baiat ca esti maorta dupa el,fa-l sa se intrebe daca il placi pana in ultima clipa. Ca sa il poti ''intoarce'' la tine arata-i ca te-ai schimbat si ca nu mai esti asa de strasanta, si ca si alti baieti te plac, stai mai calma si chiar daca stii ca te place comportate in asa fel incat el sa nu se simta incomod, dai asa mici semne ca ai putea sa il placi, asteapta pana iti va zice in fata ca te place si apoi ii poti spune si tuwinking da nu sari in sus de bucurie si nici nu incepe sa tipi happy

5 răspunsuri:
| Saskesai a răspuns:

Incearca sa te controlezi in fata lui, asa eram si eu cand il vedeam '' o doamneee! '' si saream ca nebuna, si dupa m-am gandit sa ma controlez ca poate merge si a mers! Deci sfatul e sa sa te controlezi mai mult si sa fi tu insasi, incearca sa vorbesti mai mult cu el, sa va trimiteti mesaje, cand va vedeti sa va imbratisati :3! Sper ca am fost de ajutor.

| fede12 a răspuns:

Daca te-a placut o sa te placa in continuare daca incerci sa fii mai indiferenta cand vorbesti cu el.Fa-l sa creada ca nu il mai placi! Bafta te pupp:X

| ƤrÏncessØfƬheShadøws a răspuns:

Nu fi obsedata de el.Ignora-l.Aranjarea-te,fa-te dorita si de alti baieti si poarta-te ca si cum nu ai mai simti ceva special pentru el, fi mai nepasatoare asa, ca sa nu mai fi "sufocantă". Trebuie sa-l lasi pe el sa te cucereasca...

| Diana3457 explică:

Dau funda!

| Diana3457 explică:

Va multumesc tuturor pentru sfaturi!