| AnonymousTPU007 a întrebat:

Cum pot sa fac poza unui codat in Counter Strike?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Buna
Intra aici http://www.tpu.ro/......e-si-apoi/

19 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu comanda amxx_ss nume nr poze sau decat amx_ss nume si se fac automat 5 poze, depinde de ce plugin e pe server.

| AnonymousTPU007 explică (pentru anonim_4396):

Aha.Dar asta poate face numai un admin? Sau oricine poate sa faca poze?

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnonymousTPU007):

Decat adminii pot face poze.

| AnonymousTPU007 explică (pentru anonim_4396):

Ok.Poate imi vor da admin ca am 80 de ore pe un server...

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnonymousTPU007):

Daca imi aduci cativa jucatori sau daca donezi 1-2 euro iti dau eu admin pe server-ul meu.

| AnonymousTPU007 explică (pentru anonim_4396):

Aha,poate.happy
Zi-mi si mie te rog cum poti face un server ca eu de cativa ani de cand am cs am vrut un sv al meu dar n-am stiu sa-l fac.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnonymousTPU007):

Pai poti face un server pe propriul calculator/laptop dar e mai greu asa ca trebuie sa descarci mai multe programe, nu ma pricep.
Eu am hostat server-ul meu la o firma de host adica acea firma imi tine server-ul pe calculatoarele lor iar eu dau o suma de bani lunar. Eu nu a trebuit decat sa ma ocup de plugin-uri, harti etc.

| AnonymousTPU007 explică (pentru anonim_4396):

Da-mi adresa serverului tau sa vad cum e.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnonymousTPU007):

Win.wargods.ro:28015
Adauga-l la favoritehappy

| AnonymousTPU007 explică (pentru anonim_4396):

Pai nu e nimeni...

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnonymousTPU007):

E 12 noaptea, server-ul e nou mi se pare si normal sa nu fie nimeni. Crezi ca eu mai dadeam admin gratuit daca aveam server full? Crezi ca mai aveam nevoie sa imi aduci tu jucatori daca aveam jucatori pe el? Si oricum ai zis sa- ti dau adresa sa vezi cum e server-ul, pai ca sa vezi cum e nu trebuie sa fie cineva intrat. Intri frumos, testezi plugin-uri etc si iesi dar in fine, se pare ca n-am cu cine.

| AnonymousTPU007 explică (pentru anonim_4396):

Si am zis eu ca vrea admin pe serverul tau? Ca sa adminez pe cine? Hai ca te-ai ofticat ca nu intra nimeni pe serverul tau...ca e 12 noaptea, nu conteaza, atunci intra mai multa lume.Ca e serverul nou sa zicem ca nu intra lumea pana da de el.Te enervezi fara rost amice.winking

| AnonymousTPU007 explică (pentru anonim_4396):

Si cum dai tu admin gratuit daca ai zis sa-ti donez 1-2 euro pentru admin?laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnonymousTPU007):

Nu ma cunosti, nu te cunosc, nu suntem amici. Nu stiu de unde ai scos tu ca m-am enervat... La 12 noaptea lumea normala doarme nu joaca cs. Nu ma oftic ca nu e lume ca asa e la inceput. Si am zis eu undeva ca ai zis tu ca vrei admin pe server-ul meu? Si daca cand ai intrat tu nu era nimeni nu inseamna ca toata ziua nu e nimeni ca sa nu ai pe cine admina si oricum un admin nu trebuie numai sa dmineze pe server, trebuie sa si faca reclama la server sau sa cumpere boost-uri pentru a-l popula si atunci are pe cine sa admineze.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnonymousTPU007):

Am zis sa donezi 1-2 euro sau sa aduci jucatori dar tu citesti numai ce-ti convine.

| AnonymousTPU007 explică (pentru anonim_4396):

Gratis il dai pe moca fara sa ceri nimic in schimb, nici sa pui pe cineva sa-ti aduca jucatori.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnonymousTPU007):

Gratis inseamna sa nu ceri bani si daca nu aduci jucatori pe cine sa adminezi? Tu ai zis asta.
Vrei admin fara sa faci ceva pentru server? Nu se face asa.

| geohandmade a răspuns:

Print screen

| AngellSthefan a răspuns:

Ai un buton pe tastatura : Prt Sc. Apesi pe el. Dupa intrii in paint si dai CTR+V. Si o sa iti apara poza la care ai facut print screen.