| Dienutsaa a întrebat:

Cum pot sa fac sa joc pool pe porunci? adica. e acel joc dupa messenger si persoanele care joaca.decid daca e pe porunci sau ce? scoteti`ma din ceata.laughing funda.:d

2 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

O intrebi pe persoana care joci daca vrea cu porunci.adica, daca tu castigi, ii dai o porunca lui. daca, castiga el, o sa-ti dea o porunca. Daca nu vrea cu porunci, jucati normal.

| traficanta a răspuns:

Ei ma noi jucam pe porunci ca asa vrem noi big grin care pierde primeste porunca:d dar nu se joaca neaparat pe porunci:d da asa e mai frumoswinkingbig grin