| Dienutsaa a întrebat:

sunt noua pe aici. Si nu stiu ce e cu funditele astea? scoteti`ma din ceatalaughing

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Fundita este un IDEAL pentru unii si ceva nesemnificativ pentru altii. Hai sa iti explic. Atunci cand pui o intrebare, primesti mai multe raspunsuri. Cel care consideri ca te-a ajutat cel mai mult ii dai fundita. Adica apesi unde scrie "raspuns castigator"! Majoritatea userilor dau raspunsuri ca sa primeasca aceasta funda. Si cand vezi ca dupa un raspuns tanjesc ca niste catei nemancati la hrana:Imi dai funda?, funda, please! Nu stiu, parerea mea, daca vrei sa ajuti pe cineva ii dai sfaturi dezinteresat, nu ca sa primesti fundita.Pana la urma, cel care a pus intrebarea da funda celui care a raspuns cel mai corect, sau de la care a invatat ceva.

pa, pa.

| clauss a răspuns:

La fiecare funda castigi 100 de pucte, cu cate faci mai multe, cu atat devii expert TPU, o sa ti explice mai mult cei mai vechi