| davidstefan a întrebat:

Cum pot sa fac sa-mi creasca parul mai repede fara sampoane, balsame etc minune?

3 răspunsuri:
| Dav7id a răspuns:

Ulei de ricin,vitamina A uleioasa, tinctura de brusture, ulei de masline.Cu d'astea ma dau eu acum si merge bine.

| Lilia2621 a răspuns:

Pai cu suc de ceapa sau de usturoi dai pe a radacini, si continuu asa doua luni in fiecare seara si vei vedea un rezultat excelent. Dar problema e mirosulsad...

| davidstefan explică (pentru Lilia2621):

Tocmai am spus ca nu vreau chestii minune ca un tip care a vrut sa-si lase si el parul lung folosea chestii minune si a inceput sa-i cada parul...