| Ade_5758 a întrebat:

Cum pot sa fac scrisul transparent la icoanele de pe DESKTOP... e fundalul la scris albastru si arata foarte naspa...si il vreau incolor sa se vada doar scrisu si poza de pe desktop

[!][fundita][!]

2 răspunsuri:
| Alynutzaaa a răspuns:

Am patit exact la fel ca tine. si singura solitzie a fost sa folosesc o culoare asemanatoare cu cea care predomina in imaginea de pe ecran. sau sa schimb windows`ul sad

| mAlexandru a răspuns:

Click dreapta pe (My)Computer-->Properties-->Advanced-->sectiunea Performance(visual effects)-->Settings-->Adjust for best appearance(asta rezolva in 99% din cazuri).-->Ok.