| ela_6969 a întrebat:

Cum pot sa fac un baiat sa ma placa?
as vrea sa fiu cu el dar am aflat ca e cu altcineva insa cred ca totusi ma place... putin dar ma place...
ce sa fac ca sa ma placa incat sa fim impreuna?
help

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Afli ce ii place, ce nu ii place, ii iei id-ul, vorbesti cu el folosind informatiile aflate.Vezand ce aveti lucruri in comun va vrea sa te intalneascahee hee

| HBK a răspuns:

Asadar, exista fel de fel de cazuri: cel in care arati traznet (sau cel putin destul de bine), dimensiuni aproape perfecte, fara rotunjimi suplimentare, inaltuta, ochi frumosi, gura senzuala si asa mai departe. Un alt truc, foarte vechi, dar care merge de minune, este sa ii dai impresia ca ai nevoie de ajutorul lui.

| BuBuLiNa_1408 a răspuns:

Pai parerea mea este ca ar trebui sa te apropii cate putin de el, sa il ajuti la diferite chestii, etc... Iar daca si el te place totul o sa vina de la sine...