| anonim_4396 a întrebat:

Bună.sad Am o problema si as vrea sa intreb ceva. Îmi place foarte mult de un baiat, am incercat să ma bag in seama cu el.dar.crying el..nu ma place, cand a aflat ca il plac, a inceput sa ma ia de proasta. (asa cred eu) crying Si tot il plac..lui ii place de alta fata, as vrea sa nu il mai plac dar l-am iubit asa de mult incat..am inceput sa plang.pur si simplu nu il pot uita. crying ce sa fac? sunt disperata. crying offf..eu sufar mult.el stie asta..dar..tot simt ceva pentru el! crying il iubeama sa de mult in cat am ajuns la disperare! help.crying

Răspuns Câştigător
| RedDeath a răspuns:

Acum incepi si tu viata si relatiile cu baietii. Ai o mica sau mare obsesie, sper sa nu fi cu probleme, sa fie cum e si la celelalte fete. Asta e, suferi, miauni, dar pana la urma gasesti un baiat, te cuplezi cu el, apoi poate vezi altul ma icu coarne si te cuplezi cu alalalt, si tot asa. Lasa, ca de acum incepe viata. Lasa tu baietii si mai pune mana si invata, invata teorie si practica, pentru a sti ce sa ajungi in viata, nu sa fi o femeie de servici sau mai stiu eu ce.Ca timpul e scurt si scump!

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Vine altu dupa el.