| denisateodora024 a întrebat:

Am fost impreuna cu un baiat si ne-am despartit acum mult timp.Ne cunoastem de 9 ani.Acum o luna am aflat ca are o noua iubita.Mie inca imi place de el deci mi-a picat fata.Ieri am aflat ca s-au despartit.Eu cred ca inca ii place de mine.Ce pot face ca sa ma placa iar?

Răspuns Câştigător
| Canalaş_Criss_1996 a răspuns:

Incearca sa petreci mai mult timp cu el sa iesiti sa va plimbati...de preferat ar fi singuri si sa vezi ce face daca ii mai place de tine

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde. Daca tu te-ai despartit de el, incearca sa intri in vorba cu el si sa vezi daca mai simte ceva pentru tine. Daca el a fost autorul, si mai mult de atat a avut si o alta iubita (imi imaginez cat te doare, imi pare nespus de rau) nu trebuie sa faci niciun pas pentru ca e clar ca el a trecut peste.

| OldSoul a răspuns:

Sa vorbesti cu el, sa vezi daca sentimentul inca este reciproc.

| denisateodora024 explică (pentru OldSoul):

Nu pot, pentru ca o sa ma fac de rusine in fata lui la cat de varza sunt eu

| denisateodora024 explică:

Pe de alta parte el inca vorbeste cu mine despre fata aia de care s-a despartit.CE SA FAC?