| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa gasesc o imagine pe google de pe youtube? Adica aceeasi imagine pe care o vreau [dintr`un filmulet de pe youtube] sa o fac in format de imagine O.o?

4 răspunsuri:
| LarisaOana a răspuns:

Nu stiu exact care e cea mai buna metoda. Eu una, as opri filmuletul acolo unde este imaginea si faci poza prin paint sau photoscape si gata.

| ComatoseWine a răspuns (pentru LarisaOana):

Si eu tot asa as face. Cu Print Screen:d

| NykuMjFan a răspuns:

Sau opresti videoclipul unde ai poza, apesi tasta "Print Screen SysRq" pe tastatura, apoi deschizi imaginea cu ctrl+v sau Edit-Paste, intr-un program de editat poze, cel mai usor fiind Paint... redimensionezi poza si... ta-daaa

| Duucu a răspuns:

Singura metoda e sa iei programul Bandi cam si atunci sa selectezi bucata care vrei sa o fotografiezi.O fotografiezi si atat...