| zufi a întrebat:

Cum pot sa vad avatarul cuiva in marimea originala?

8 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Nu mai "furati" fratilor avatarele userilorlaughing!

| bettasplendens a răspuns:

In marime originala? Avatarul de la mess sau avatarul de pe unele site-uri? De la mess nu ai cum sa vezi avatarul in marime originala.
Anonim care ti-a dat sfatul cu dowload-ul de pe programul acela cu care testezi persoanele daca sunt invisible sau nu, a uitat sa-ti explice ca tu DA, poti downloada poza dar poza va fi la fel de mica ca si cum o vezi tu la avatar.Atata ca-i poti da zoom dar calitatea si vizibilitatea va fi varza cu zoom happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ma nu mai fura! straight face
Doamne cat ii urask pe astia care fura avatare :o chatterbox

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu programul ala care te ajuta sa vez cine i pe invisibel poti sa dowlandezii si poza de la avatar si poti sa o vezi in ce marime vrei'winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era un site dar nu-l mai stiu din pacate.si eu vreau sa-l afluuubig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bolakmicutz

| xMostWatedx a răspuns:

Bai oameni buni... daca a pus intrebarea asta nu credeti ca persoana respectiva nu vrea sa ii dea poza? straight face ganditi si voi! Sau fazele gen: ii urasc pe astia care fura avatarestraight face credeti ca vrea sal puna la el? poate doar vrea sa vada poza... V-ati gandit cand ati scris? (nu am raspuns la intrebarea ta. Aia cautam si eu big grin)

| nairam_2477 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa ceri acea poza, nu crezi?