| claudiupreda2000 a întrebat:

Cum pot sa imi conving parintii sa ma lase sa stau peste noapte la un prieten acasa? Care argumente ar fi cele mai convingatoare si ce minciuni ar trebui sa spun ca sa am sanse mai mari de succes? Cum sa fac sa fiu sigur ca nu o sa zica in ziua aia "venim sa vedem si noi casa, sa discutam cu parintii ". Nu de alta, dar poate odata chiar ar fi minciuna si as ramane cu iubita pe la un hotel noaptea respectiva, si as fi prins.

1 răspuns:
| Elenina356 a răspuns:

Le spui sa trebuie sa realizati un proiect pentru scoala sau ca mergeti la un concert/event de la care veniti tarziu.