| raduspace10 a întrebat:

Cum as putea sa imi conving parintii sa ma lase sa dorm peste noapte la un prieten? E faza ca le e frica ca ne imbatam ca porcii pe acolo, gen ca ii mintim ca sunt ai lui acasa etc.

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Incearca sa le faci cunostinta. Daca parintii tai iti cunosc prietenii, te vor lasa mai usor sa faci anumite lucruri cu ei. De ce nu il inviti tu la tine? Asa il vor cunoaste si daca li se pare ok tipul, sigur te vor lasa si pe tine la el.

| Violleta2022 a răspuns:

La nici 17 ani, parintii tai au destule motive sa nu te lase!
In fond, care-i spilul sa dormi la un baiat? TNu poti merge in timpul zilei si noapte sa te introci acasa?
De ce ar trebui sa stai si noapte acolo?
Evident si logic: sa fumati si sa beti alcool, asta este raspunsul corect pe care-l stiu toti parintii.

| FaraNume1245 a răspuns (pentru Violleta2022):

Alcool poate bea si peste zi, dar, de cele mai multe ori, e mai amuzant noaptea.

| raduspace10 explică (pentru FaraNume1245):

Dar nu poti sa te faci manga ziua... ca in mai putin de 6-8 ore nu cred ca se duce mirosul daca bei gen 400 ml whisky

| FaraNume1245 a răspuns (pentru raduspace10):

Poti sa te faci manga si ziua, iar mirosul ala trece. Te dai cu parfum, te speli pe fata si pe dinti.