| diddyabc2000 a întrebat:

Cum pot sa imi pun muzica pe iphone? in afara de a cumpara muzica de pe itunes mai exista si o alta posibilitate(cum ar fi sa o descarci de pe calculator)? Dau funda:*

2 răspunsuri:
| narutouzumachi a răspuns:

Nu poti poate printr-un cablu de date desi nu prea cred te sfatuiesc sa iti schimbi telefonul caci melodiile aplicatiile si ce mai ai tu nevoie trebuie sa le cumperi eu am Samsung galaxy young si este foarte bun de pe samsungapps gasesc aplicatii gratuie si le poti downloada gratuit de pe aplicatii android si muzica poti downloada gratis de pe bine-cunoscutele site-uri

| diddyabc2000 explică (pentru narutouzumachi):

Mersii happy oricum, am gasit cum :3 si chiar daca nu găseam, nu imi schimbam telefonul. happy