| RaresDinu a întrebat:

Cum pot sa imi reancarc telefonul cu obtiunea din Orange young creata de mine pe http://www.nelimiteaza-te.ro/creeaza-optiune-prepay?

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Acceseaza aplicatia si raspunde la intrebarile care te vor ajuta sa alegi configuratia optima pentru pachetul tau PrePay. Poti selecta site-uri preferate si poti beneficia de oferte speciale pe care le poti gasi exclusive online (TV pe mobil, SMS nelimitat in retea).
Dupa ce ai selectat site-urile si optiunile care te intereseaza apasa pe « vreau oferta ».Vei fi directionat catre aplicatia Contul meu. Daca nu ai inca un cont online activ, il poti crea acum.
Dupa ce te-ai logat in contul online, vei gasi optiunea in forma configurata de tine in sectiunea planuri tarifare si bonusuri. Apasa butonul "vreau optiunea", alege numarul de pe care vei utiliza creditul, bifeaza Efectuarea tranzactiei presupune acceptarea termenilor si conditiilor acestui site si apoi apasa "activeaza optiunea".
O zi buna,
Orange Helpers