| Rainbow_4693 a întrebat:

Cum pot sa imi refac hi5`ul am dat anulare cont si pana acum puteam sa il reactivez? Please raspuns urgentbatting eyelashes Tnx Funda+Vot daca merge:*

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

NU MAI POTI! De cand s-au adus unele modificari la pagina de HI5 - new look, nu se mai poate reactiva contul tau! Toate datele tale ti-au fost sterse din serverele HI5. Poti sa-ti faci o alta pagina
HI5 - CONT NOU - http://hi5.com/friend/registration/displayRegistration.do
Bafta!