| 6111992 a întrebat:

Buna va rog frumos daca stiti sa imi explicati si mie ceva legat de facebook acum 10 minute am intrat, a mers apoi mi-a spus ceva de genu cont suspendat si mi-a aratat poze cu o parte din prietenii mei sa ai recunosc cine sunt daca sunt eu, i-am recunoscut si apoi mi-au spus sa imi schimb parola am schimbat-o dar vreau si eu sa stiu de ce s-a intamplat asa va rog frumos spuneti-mi si mie daca stiti, acum am schimbat si parola de la mess si as vrea sa schimb si parola de la contul de pe TPU si parola contului de youtube dac stiti cum va rog eplicati-mi toti pasii pe care trebuie sa ai parcurg multumesc frumos, funda la cel mai bun si rapid raspuns restul voturi.

Răspuns Câştigător
| madasmech a răspuns:

Cineva a incercat sa iti intre pe cont si nu a reusit asa ca te-a pus pe tine sa raspunzi la intrebari ca sa vada daca esti tu.