| YubythaTah a întrebat:

Cum pot sa impresionez un baiat care ma cunoaste si suntem colegi inca din clasa 1? Si el cred ca ma place avand in vedere de mai multe parti ale apectului fizic[si ale mele si ale lui(mai mult ale mele fiindca sunt fata)]. Dar totusi nu cred ca ma pot baza pe el deoarece a fost cu multe fete.Ma poate ajuta cineva?[fundakiss+vot=un raspuns de ajutor(special)]

Răspuns Câştigător
| lewiscristian_4963 a răspuns:

Pai,incearca sa faci glume cu el sau cel mai simplu si direct ca sa e cel mai dragut si frumos cheama-l intr-o parte si spune-i''mai baiatule(numele lui)uite, cum sa iti spun, mie imi cam place de tine si as dori daca si u esti de acord sa fim impreuna''! dar aici apare o chestie adica in primul rand odata cum el accepta sa fie iubitu tau gandeste-te ca relatia voastra de amici cam se pierde si nu cred ca o sa mai poti sa o recuperezi! si al 2 lea motiv mai gandeste-te ca el stie foarte multe despre tine si poate sa refuze sau daca accepta dupa ce o sa va despartiti o sa fie o problema! din dusmanie o sa spuna secrete de ale voastre si...fa si u cum iti zice inimioara te rog sa imi zicio si mie ce o sa faci! imi dai un mesaj ca sa iti vad alt pont! pup

1 răspuns:
| RaZ4Ing a răspuns:

Pai pai pai pai, nu stiu daca este de incredere daca el te place mai mult dupa aspectul fizic. pentru ca tu ai putea sa incepi sa-l iubesti si cum o sa vada una care arata mai bine ca tine sa plece la aia si pe tine sa te lase cu buza umflata si sa suferi ogramata pentru el... Sper ca ti-am fost de ajutor GL!