| mihai20 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu niste sfaturi.Am o fata in clasa pe care o plac foarte mult si din ultimul timp ne intelegeam foarte bine darcryingmai e un baiat in clasa iar el o place. Ieri el aproape a sarutat-o si s-a dat la ea... Ce sa fac avand in vedere ca nu pot sa ma duc la ia si sa ii zic sa iasa cu mine avand in vedere ca sunt si putin timid.straight face

3 răspunsuri:
| DoDo38 a răspuns:

Orcine e timid. Avand in vedere ca sunt fata stiu ce sa spun. 1) Devii foarte apropiat de ea. 2) O chemii la o plimbare prin parc s`au unde`va unde e linistit si puteti sta doar voi doi. Stati pe o banca una alta si te apropii de ea si o saruti :''> Ea o sa intrebe dc ai facut asta... Tu sa ii spui ca o iubesti si daca vrea sa fie cu tine? big grin Sper ca te-am ajutat funda?

| Tofiii a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa-ti faci curaj si sa ii spui ce simti pentru ea...si cine stie. poate simte acelasi lucru...succes!

| Capsunica003 a răspuns:

Poti sa vorbesti cu ea pentru ca cine stie, poate si ea te place dar ii este frica/rusine sa iti spuna big grin nu ai nimic de pierdut