| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat pe care nu il cunosc personal. Singurul mod prin care pot interactiona cu el este cu ajutorul unei prietene. Ma gandeam sa-i spun si ei asta deoarece ea il cunoaste destul de bine fiindca au fost colegi un an sau doi. Poate ar putea ea sa aranjeze o intalnire intre amici si sa-l cheme si pe el si asa ne-am cunoaste. E o idee buna doar ca imi este greu sa-i spun prietenei mele ca-mi place de el. De obicei imi ascund sentimentele si nu am incredere in oameni. Dar altcumva nu stiu cum as putea sa-l cunosc! Ce ar trebui sa fac?

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Sa vorbesti cu baiatul ala si nu il speria cu relatie din prima nici ca il placi, asa frumos, dar daca nu il atragi fizic slabe sanse sa te vrea poate pentru o aventura