| printesuca1999 a întrebat:

Cum pot sa-l atrag pe un baiat adica vreau sa-l fac sa ma adore sau macar sa ma placa si as vrea mai multe sfaturibig grinbig grin

2 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Crezi ca sentimentele se pot impune?! Incerca sa fi naturala,sa fi tu insuti... Daca baiatul te place, va face el primul pas, daca nu asta e.Inainte de toate incearca sa sa-l cunosti mai bine, sa afli mai multe lucuri despre el si asa vei gasi anumite subiecte de discutie pe placul lui!

| A8ex a răspuns:

Incearca un mic flirt: un zambet dulce si o privire mai timida: uite-te fix in ochii lui pentru cateva secunde si apoi lasa-ti privirea in jos (chiar merge). Nu uita sa fi tot timpul aranjata, dar nu ca o papusa, ci natural. Mult noroc! :*