| PisyKiss a întrebat:

Daca imi plc de un baiat si el ma plc cum fac sa ma placa si mai mult, sa ma iubeasca, sa ma adore?! Vot+Funda la cel mai bun rasp!

6 răspunsuri:
| heartslow a răspuns:

Incearca sa fi tu insati,si in preajma lui sa incerci sa iti pui in vedere calitatile,si sa ii spui ca ar fi frumos daca ati fi impreuna, si apoi ii spui ca il iubesti mult,mult etc.
Dar in principal sa iti pui in vedere calitatile,si sa incerci sa nu tipi la el, sa nu-l injuri etc., sa fii blanda cu el.
Succes! funda?winking

| Deyux_5665 a răspuns:

Arata-i ca esti interesata de el! Fa'l sa se simta important...Sa-si dea seama ca simti ceva pentru el! Sigur o sa te adore!

| jasmine11 a răspuns:

Prima data ar trebui sa va combinatii numai asa puteti sa va impartasiti totul unul celuilalt si numai cu timpul o sa ajunga sa te iubeasca uite eu sunt de 7 luni cu un baiat si de cand ne-am comb numai dupa 3-4 luni a inceput sa ma iubeasca cu adevarat:d

| 9dianaa a răspuns:

Salut! Fii tu însăți! dacă te place așa e ok, dacă nu. nu încerca să-l faci să te schimbi ca să te placă pentru. că o să-ti pierzi eventual prietenii. ( ca mine big grin )

| WrongPassword a răspuns:

Daca te place, sa il faci sa te "adore" e usurel, cred eu, cel putin te placehee hee In primul rand nu-ti neglija aspectul fizic, sa nu-i fie rusine cu tinehee hee. 2 la mana : arata-i ca te crezi cea mai norocoasa ca il ai pe el : nu-l certa de fata cu amicii, vorbeste-i calm, nu-l stresa, nu fi PREA geloasahee hee ( la mine, fostii urau asta laughing ), fii tandra, fa-l sa se simta "cel mai cool" laughing plss funditasad:-s

| HarryPotterForever a răspuns:

De ce vrei sa-l faci sa te adore? Daca te place, poate in loc sa te adore o sa reusesti sa-l faci sa te urasca. Puteti fi impreuna. Tu poti sa te imbraci frumos, sa te parfumezi, sa mergi elegant, sa fi gratioasa si o sa reusesti sa-l faci sa te placa si mai mult si poate sa te iubeasca din ce in ce mai mult. Totusi, trebuie sa ai mare grija sa nu mirosi a transpiratie, si cu respiratia ai grija. Trebuie sa ai haine ingrijite, parul spalat, sa ai un limbaj corect si sa ai caracter. Sper ca te-am ajutat