| Cavy a întrebat:

Cum pot sa ma fac placuta la noii colegi? (Trec in clasa a9a). Deja am facut grupul clasei, si o fosta colega care acum imi va deveni actuala colega, ma tot face de rusine la colegi. (Am incercat sa fac o gluma iar ea a zis ca nu sunt amuzanta si si ca sunt proasta...) pe ea deja toti colegii o plac, cu mine aproape ca nici nu vorbesc...

Răspuns Câştigător
| HaterAndHater a răspuns:

Fii mai nesimțită dar totusi sa nu ajunga sa te urască toti. De exemplu făcând o gluma despre cineva, după ce o faci începi să razi si ii spui ca nu e nimic personal, e doar o glumă. Chestii de genul

3 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Invata sa faci si tu glumewinking si poate te faci placuta si devii si popularawinking nu e greuwinking

| SupMates a răspuns:

Tu ai doar o fosta colega pe cap.Eu cand am trecut la liceu am venit la pachet cu 2 colege de genul colegei tale+inca unu de la clasa vecina, ferice de tine ca este doar una?

| asdf2kpower a răspuns:

Aia e. O să urmeze cei mai oribili 4 ani din viața ta. Succes!