| NUUSTIU a întrebat:

Cum pot sa ma ingras? Am paranteza la picioare pentru ca sunt prea slaba daca ma ingras nu o sa mai am?

Răspuns Câştigător
| 202 a răspuns:

Nu o sa mai ai daca te ingrasi considerabilwinking

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Practică un sport și consultă un medic nutriționist.
Ca să scapi de paranteze trebuie să fii foarte grasă ceea ce nu este bine pentru sănătate și aspect fizic.
Pa, pa.

| monique a răspuns:

Depinde cat e de mare si din ce cauza. Eu zic sa mergi la un kinetoterapeut care sa iti arate ce exercitii sa faci ca sa se dezvolte muschii din acea zona. Nu trebuie sa te ingrasi ci se dezvolti masa musculara. Daca te ingrasi o sa ai celulita si aripioare de grasime... si nu cred ca iti doresti asa ceva.