| LavyBeByou a întrebat:

Heyyy TPU am si eu nevoie de niste idei. am un frate mai mare si este cam nesimtit si vreau sa ma razbun si eu sa ii fac cateva zile fripte dar sa nu intru nici la belele cu parintii mei sau daca e sa nu fie atat de rau..cateva ideiii funda?

1 răspuns:
| iulia972 a răspuns:

Buna! Pai nu stiu ar trebui sa il ai la mana cu ceva..acum nu prea imi vin idei.
Eu consider ca oricat de rau ar fi fratele tau nu ar trebui sa te rabuni pe el.