| NotYet a întrebat:

Cum pot sa ma razbun pe o fata care vrea sa-mi fure prietenul? sugestii si dure dar nu exagerabile! fundita oana:*

2 răspunsuri:
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa il lasi sa plece daca el vrea, un iubit adevarat nu poate fi furat!

| cata0z a răspuns:

Tu ai spus ca VREA sa ti-l fure. Adica nu ti l-a furat. As putea raspunde aici cu " nimeni nu pierde pe nimeni, pentru ca nimeni nu poseda pe nimeni ". Cu atat mai putin sa fure... Nu cred ca e nevoie sa te razbuni pe ea. Daca este prietenul tau, atunci ar trebui sa comunicati. In plus tu trebuie sa fii sigura pe relatia ta. Daca merge totul bine, atunci de ce ai crede ca ea ti l-ar putea "fura"?