| paulyna101 a întrebat:

prietenul meu m-a inselat si as vrea sa ii dau o lectie. dati-mi niste sugestii de razbunare laughing devil

7 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Păi de ce așa? Atunci cînd profesorii voștri vă dau o lecție vă învață cum să vă răzbunați?
O vorbă românească spune că : răzbunarea este arma prostului.

| Aly07 a răspuns:

Vad ca nu esti prea afectata, cel putin asa dai inpresia. Nu ai ce lectie sa-i dai, viata insasi o va face.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu as zice sa ii dai papucii nu o lectie.

| paulyna101 explică (pentru suntserios):

M-a inselat. normal ca m-am despartit de el... laughing

| ioanadanny a răspuns (pentru paulyna101):

Daca te-ai despartit de el ce rost mai are sa ii dai o lectie?

| ƒłᴀƦƺǭϞ a răspuns:

Cui pe cui se scoatewinking

| OnutZza13 a răspuns:

Inseala-l si tu...cum ar fi el sa fie pe drum si sa te zareasca cu altul, sau sa vb la telefon cu un baiat de fata cu el. Funda?