| monica_6956 a întrebat:

Cum pot sa-mi creez un fisier din ala "invizibil" pe care sa-l accesez doar eu in calculator? Daca stiti, sa-mi ziceti si cum il deschis etc... multumesc!

4 răspunsuri:
| xibalba a răspuns:

Sau poti sa il arhivezi cu parola. Click dreapta pe el -> add to archive-> advanced -> set password si gata. Apoi stergi fisierul respectiv si ramane doar arhiva. Intri in arhiva cu dublu click si scrii parola respectiva.

| M4RK a răspuns:

Creezi un folder>click dreapta pe el>properties>customize>change icon>si acolo iti apara asa un spatiu liber cand dai pe ala sa vezi mai multe>dai pe spatiu ala liber>ok>apply>ok si gata
bafta!

| M4RK a răspuns:

Sau programul folder lock happy

leonardk
| leonardk a răspuns:

Exista un program - Folder lock 5. 9. 0. Eu il am instalat si este eficient.