| IDontCare10 a întrebat:

Cum pot sa-mi fac freza? Fololesc Nivea aqua effect megastrong(e gel) si dupa ma usuc cu feonul... dar nu prea imi place cu-mi este... Ma poate ajuta cineva cu sfaturi cum sa-ti faci freza si cum o faceti voi? (sfaturi nu poze) !

1 răspuns:
| cdu92 a răspuns:

Da-o dracu' de freza frate.Esti gay? Daca da, atunci iti inteleg frustrarea.Barbatii, in general, nu ar trebui sa puna mare accent pe asta dar vad ca ne feminizam pe zi ce trece.Stii vorba aia: " Va imbracati ca niste pi7de sa va placa pi7dele..."