| andrada a întrebat:

Cum pot sa-mi sperii un coleg? e baiat deci nu se sperie asa usor si nici nu pot sa fac cine stie ce plan pentru ca numa la scoala ma intalnesc cu el.
funda pentru planuri de sperieturi

Răspuns Câştigător
| CosminCSM00 a răspuns:

Daca vrei sa il sperii groaznic, il urmaresti vreo 2 zile sa vezi unde sta [daca nu sti] si mai rogi vreo 2 prieteni sa te ajute, dar va trebuie niste masti din acelea de groaza daca poti sa cumperi de undeva, si seara cand iese pe afara [sper sa iasa doar nu sta inchis in casa] il speriati,. O sa mearga sigur dar trebuie sa fie intuneric.

2 răspunsuri:
| FlyingSoul a răspuns:

rolling on the floor fix la asta ma gandeam si eu rolling on the floor oricine, chiar si cel mai dur tip din lume s-ar speria rolling on the floor

| DarkBlood32 a răspuns:

Daca ii stii id-ul da-i un link cu fotokristtal sau killerjo.net
reactia lui: " X "