| Valle33 a întrebat:

Vreau sa va spun ca acum doua zile am fost in oras cu prietenii. Eu i'am trimis bunicii mele mesaj ca mai intarzii o jumatate de ora, cand am ajuns acasa ea imi spune ca sunt pedepsita si ca nu ii pasa de mesajul meu. Mami ma lasa afara sa stau cat vreau dar ea este plecata in strainatate si faza este ca parinti mei sunt divortati si eu stau la mama din partea tatalui, Tati e acasa si acum as vrea sa ma mut la el. Va rog ajutati-ma nu stiu ce sa fac sa raman la bunica sau sa stau la el? Daca raman la bunica cum ii spun sa ma ierte. Va pup :* Valle happy.

1 răspuns:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Gandeste-te cum s-ar simti bunica ta daca ai pleca, daca tu crezi ca nu se supara, poti pleca. Cere-i scuze ca ai intarziat, spune-i ca nu o sa se mai intample.