| KindKid17 a întrebat:

Cum pot sa recaștig inima unei fete? Inainte de vara. era frumos intre noi 2...nu eram in relatie.dar se vedea clar ca ma place. dupa ce-a trecut vara asta..nu a mai fost asa. s-a indepartat de mine. As vrea s.o recaștig. Si-a dezactivat contul de FB nu stiu de ce...si e la alt liceu..eu sunt intr-a a 9a si ea a 10a. Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| Ancient a răspuns:

Vorbind cu ea. Doar aşa te poţi apropia de ea din nou.

Told you, you don't always need a plan, sometimes you just need balls.