| Seretaneva a întrebat:

Cum pot sa scap de dependenta de picaturi de nas? Am inceput sa le primesc doar 1-2 saptamini in urma si deja fara ele ma sufoc.Nu pot dormi noptile,nici inhalind aburi nu ajuta, nici eucalipul.Nimic.Ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| Lalaloveu a răspuns:

Incearca cu spirt! Asa mai merge! Sau cand ti se infunda nasu ridica-te putin si mergi putin prin casa sau scoate putin capul pe geam asa mai ti se poate desfunda nasul!

2 răspunsuri:
| Alex202020 a răspuns:

Eu cred ca nu pe TPU.ro se gaseste raspuns la aceasta intrebare ci la medic.El iti poate da cele mai bune sfaturi! Noi aici vrem sa te ajutam dar nu stim daca tu ai alte afectiuni, si poate produsul pe care ti-l spunem sa il folosesti iti poate agrava sanatatea.

| Yo10Alle a răspuns:

Aici deja e nevoie de un medic cel mai bine ar fi sa te duci la medicul de familie si el te poate ajuta nu TPU