| blackblonde11 a întrebat:

happy! azi am trimis din greseala pe chat, pe facebook, uni prieten nu chiar asa de cunoscut ceva personal si nu stiu cu as putea sterge ultemele comentarii pe chet trimise de mine ca sa nu le vada, se poate? daca da imi puteti spune? va roog urgent dau funda+vot :*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau, nu mai poti sterge acel mesaj de pe chat. Poti sterge doar ca sa nu mai vezi tu, dar la el ramane permanent. Asta e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaa,daca nu a citit si vrei sa nu vada, cred ca daca-l stergi definitiv din lista de amici, e posibil sa nu vada.