| aannoonniimm098 a întrebat:

Cum pot sa sterg o conversatie pe facebook si sa nu mai apara la celalalt si daca ii dau block la el mai apare

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu o mai poti sterge...

| OnuOnulică a răspuns:

Nu ai cum. O poți șterge doar tu instalând facebook-ul pe telefon și intri la mesaje, apoi ți apăsat pe mesaj apoi pe delete. Doat ție ți se vor șterge mesajele.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Mesajele trimise nu pot fi șterse din contul altuia, decât atunci când unul din conturi (al tău, ori al lui/ei) va fi șters de către cei de la FB, pentru cont fake, postări inadecvate etc. Dacă și-l dezactivează el/ea, temporar mesajele continuă să rămână...

| Divy a răspuns:

Conversația rămâne până când o persoană îi șterge mesajele indiferent de acțiunile de pe contul tău exceptând raportul care dacă nu respectă standardele comunitați îi este restricționat accesul la cont și respectiv la mesaje

| alexandrualind a răspuns:

Nu o poti sterge.