| bbyyyyyyyy a întrebat:

Cum pot sa sterg o distribuire a unei poze de pe facebook? daca se poate

3 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Dacă ţii mouse-ul pe poză îţi vor apărea în colţ sus în dreapta 2 butoane. O stea şi un creion. Dai pe creion şi după dai pe ştergere.
Succes!

| R0MW4LD a răspuns:

Raspunsul anterior iti explica cum anume stergi poza laughing In cazul distributiei mergi acolo unde ai facut-o (timeline-ul tau sau al prietenei/prietenului unde ai postat-o) si mergi cu mouse-ul in coltul din dreapta sus al distributiei apesi ''creionul'' (editeaza) iar din meniul ce iti apare selectezi stergerea.

| Lavinia516 a răspuns:

Bunăă!
Sus,în dreapta pozei îţi va aparea un creion. Dai click pe el şi după dai pe,, Ştergere''!

Baftăă!