| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa stiu ca el ma place uneori e dragut cu mine alte ori timid dar insa nu stiu cu adevarat mi-e rusine sa-l intreb ajutati-ma va rog mult... mersi

Răspuns Câştigător
| AndreeaLupan a răspuns:

Buna.

Te inteleg cel mai bine cu problema asta tongue da. e rusinos, poate, dar asta nu inseamna ca nu simte nimic. Poate ca asa e la virsta lui tongue

Dar stii, fii macar tu mai tare si comunica cu el, apoi peste timp singur isi va da sama ca trebuie sa-ti spuna ca te place. tongue

5 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Pai zicea o fetita tot aici pe TPU ca va folosi metoda urmatoare pentru a afla daca o place un baiat:il va trimite la magazin sa-i cumpere ceva si daca se duce, cand se va intoarce cu ce i-a luat il va pupa pe obraz sa vada cum reactioneaza.

| alexbhasiatat a răspuns:

Cum sa iti explic? In ceea ce priveste o metoda de abordare trebuie sa pui pe primul plan temperamentul lui.Incearca sa te adaptezi lui, incearca sa echilibrezi energia dintre tine si el. Femeile sunt mai receptive in comparatie cu barbatii. Daca tu crezi ca el te place si e mai timid da-i tu un impuls.Cand vorbiti incearca sa razi mai des, lovestel in joaca, jucati-va.Asa va prinde curaj.Cam asta e singura modalitate de a afla. Sper ca ti-am fost de folos!

| TpUrOsE a răspuns:

Dar si prietena mea cea mai buna cam se pare ca il place eu sunt la scola si sunt in banca cu el la lectii ne uitam unul la altul dar nu ne spunem nimic

| TpUrOsE a răspuns:

Acum nu il mai plac dar am aflat ca nu m-a placut niciodata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In primul rand du-te la o prietena si pune-o sa il intrebe dacai place de tine atunci vei sti