| Ioana_4285 a întrebat:

Hey happy am o intrebare pentru voi : mie imi place de un baiat dragut din clasa de la mine dar eu cred ca el nu ma place dar imi tot da palme la fund ...deci ma place sau nu? si inca o intrebare daca nu mar placea cum sa-l fac sa ma placa? va rog ajutati-ma! sunt inebunita de el prietena mea i-a zis ca-l plac si el aha... cred ca ii e rusine sau nu stiu please ajutati-ma! mersi all

3 răspunsuri:
| DroGuleTz a răspuns:

Aha stiu eu tuh il placi ca proasta si el e un afemeiat laughing) pai daca era un baiat de gasca si dragut cum spui tuh nu mai iti dadea palme la fund si purta o discutie cu tine daca ar vrea sa stai cu el si eu am patit-o draga meah mi-a venit mintea la cap laughing)) e un prost care ii place sa puna mana p curu tau un mik sfat care sa iti foloseaca = UITALLLL

| blurixe a răspuns:

rolling on the floor

1.Daca iti place de el, fa-ti curaj si spune-i in fata, s-ar putea sa aiba acelasi sentimente.

2. Daca iti da palme la fund (m-am pisat pe mine de ras la faza asta rolling on the floor ) inseamna ca e un pervers obosit care da laba in fericire acasa si te vede pe tine o "bunaciune" a clasei. (Scuze, asta este adevarul.)

3.Nu cred ca te place, daca te placea, se comporta frumos cu tine, nu ca un pervers. rolling on the floor Dar, dupa cum se comporta, presupun ca el isi impartaseste sentimentele cu altii precum toti cocalarii de pe strada, deci lasa-l in pace! (Gen:Faa, te iubesc, hai in oras fay sa mancam semintz3. cool )

4.Nu ii e rusine, daca ii era rusine era mai bine ca nu arata a retardat fiindca nu te plesnea la curulet, dar baietasu asta e retardat, mai ales tu pentru ca ai postat aceasta intrebare. happy

| Sorrynel a răspuns:

Buna Ioana! S-ar putea sa-i placa de tine, daca imediat ce apari tu el incepe sa se emotioneze sau sa se comporte mai ciudat, sa faca pe istetul, etcetera. Pentru a il facea sa te placa, ar trebui da-i spui cat de mult iti place cum s-a imbracat, cat iti place cum ii sta parul, sa-i spui ca na-i observat pana acum ce culoare minunata au ochii lui, sa-l intrebi care-i melodia lui preferata, culoarea preferata. Sper ca ti-am fost de folos!