| irinamihaela13 a întrebat:

Cum pot sa strang bani?

Răspuns Câştigător
| BadxGood a răspuns:

Depinde, poti sa muncesti si sa iti econamisesti banii castigati, poti sa pastrezi banii primiti de la parinti etc., cred ca tu stii cel mai bine ce caz ti se potriveste happy

3 răspunsuri:
| Cloudless a răspuns:

Daca e sa ma iau dupa numele tau presupun ca ai 13 ani. Sa iti iei un job e mai greu decat suna. asa ca evita asta. Cei mai multi parinti ofera bani copiilor de cheltuiala. Incearca sa nu cheltuiesti decat daca e obligatoriu. Dka esti intr-o familie defavorizata. iti recomand sa inveti si in viitor cand apare o oportunitate sa o accepti. P.S. nu deveni capsunara si nici nu te increde in aia care iti promit o gramada de bani intr-un loc usor. nu exista asa ceva.

| maryusmono a răspuns:

Doua metode vad eu :

1. Te abtii de la mai multe lucruri
2. Incerci sa castigi niste bani, de exemplus din Google Adsense. Te pot ajuta cu un articol : http://www.bani-online.org/castiga-peste-300-euro-pe-luna.html

| Grumpy123 a răspuns:

Iati un job.
Angajeazate in mall, om de ala care da pliante la oamnei
si iei 50 lei pe zi
Dupa ce ai strans un milion
baga 50 lei deoparte si pastreaza in buzunar restul casa ai de cheltuiala
dupa ce ai ma strans un milion iar bagi 50 lei deoparte si iti iei in buzunar 50 lei..tot asa.