| Ally a întrebat:

Cum pot scapa de burtica si celulita? E adevarat ca daca nu mananci paine deloc, slabesti? mersi

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu nu maninc paine, mai fac cate o exceptie cu graham dar nu am slabit, ma mentin

| Anca95 a răspuns:

Prin sport, mult sport

| FucktheSystem a răspuns:

Poi în lco să stai să lenevești la PC sau al etelvizor sau să te înfometezi ai putea să mergi pe jos și să faci sport. Așa poți să mănânci și șuncă de porc și nu te îngrași...Dar de, ce să faci, când e Vocea României la televiozr nu poți să pleci din fața lui.

| Sonia a răspuns:

E cea mai buna metodahappy.Si iti spune cineva care a slabit mai bine de 10 kghappy intr-un timp record. Poti sa nu mai mananci paine eu la fel nu mai mananc dar asta cu paine este mai mult pentru slabitul slbit pentru celulita tot sportul este cel mai bunSau o crema buna. Si eu mai am inca putina celulita( ca de nu putea sa fie totul perfect) dar am o crema cu care sunt foarte multumita, crema de celulita cu galbenelehappy.

| ღBrunette a răspuns:

Hey, Ally! Incearca sa vorbesti cu un medic nutritionist. El o sa-ti zica ce alimente sunt sanatoase si cum te poti mentine in forma. Pe langa asta, fa si putin sport si sigur vei avea rezultate. Succes! >; d

| Ally explică:

Scap de celulita prin sport?

| Ally explică:

Mersi!