| ea_8849 a întrebat:

E adevarat ca daca mananci ce vrei pana la ora 14 nu te ingrasi deloc? iar daca dupa ora 14 mananci fara paine si dupa ora 18 nu mai mananci nimic >slabesti?big grin

5 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Nu e adevarat, ca sa slabesti trebuie sa ti regim toata ziua

| Ciprian a răspuns:

Nu este adevarat. Daca mananci dar nu faci miscare te ingrasi sigur.

| ema69 a răspuns:

Nu este o reteta care sa se potriveasca la toti, pentru ca fiecare organism e diferit, are metabolismul sau.Probabil da rezultate dar nu la toti.

| Anentykkk a răspuns:

E adevarat pentru unii! Dar pentru altii nu!

| victorandrei a răspuns:

Pana la ora 14:34, de la 14:35 pana la 14:55 te ingrasi rau de tot si dupa 15 te ingrasi si daca nu mananci laughing