| Mitzuk a întrebat:

Cum pot scapa de celulita de pe fund cat mai repede?

Răspuns Câştigător
| hanzelik a răspuns:

Prin dieta, sport si o crema anicelulita, si seara te poti freca pe picioare si fund cu zat de cafea, funda?

| Mitzuk explică (pentru hanzelik):

Vreau mai multe detalii..lasa-mi id-ul tau printr-un msj

2 răspunsuri:
| Alexandra_Elisa_1990 a răspuns:

Sunt 3 modalitati sigure dar intai iti dau un sfat : NU LUA NICIO PASTILA ''MINUNE'' CARE CICA TE VA SCAPA DE EA! Acele pastile sunt niste facaturi. In primul rand ca sa scapi de celulita trebuie sa renunti la alimentele nesanatoase. Trebuie sa te feresti mai ales de sucurile acidulate pentru ca odata intrate in corpul tau ele se transforma direct in celulita. O alta metoda eficienta de a scapa de celulita si de kilogramele in plus este sportul. Ultima metoda pe care ti-o recomand este masajul. Atentie, daca vei face numai masaj si vei continua sa mananci alimente nesanatoase celulita nu va disparea. Trebuie sa imbini toate metodele si te asigur ca vei scapa de celulita. Cu placere!