| Irina_9101 a întrebat:

Cum pot scapa de cocoasa? Adica nu e chiar o cocoasa, dar am un fel de spondilita sau ceva de genu, si am doar 13 ani. Adica nu vreau ca la 25 sa fiu stramba. Ajutati-ma ce exercitii pot face?

2 răspunsuri:
| DozeCuVisse a răspuns:

Pai un sfat ar fi: Seara sa dormi fara perna, pe spate sau pe burta.Sa faci diferite exercitii fizice.Sa incerci sa mergi cu o care pe cap macar de 2 ori pe saptamana. daca aceasta care inseamna ca trebuie sa stai dreapta!:*

| Dismally a răspuns:

Incearca cu un extensor. Ia-ti unul mai micut, stiu ca erau si pentru fete.