| BMWm6SPORT a întrebat:

Dau fundita. ziceti-mi si mie niste exercitii pentru cifoza (coloana stramba sau mai bine zis,, cocoasa"). Va rog mult nu stiu cum sa scap...sad

Răspuns Câştigător
| Lynnaedsalvatore a răspuns:

Ca sa scapi de cifoza poti in modul urmator: te duci la un masajist, faci masaj si trebuie si exercitii. La momentul dat eu am inceput sa fac masaj. Medicul mi-a spus ca va trebui sa fac 4 seansuri timp de 2 ani. Nu costa mult, se fac la interval de jumatate de an, de obicei se lecuieste.
Evident asta e in cazul meu.