| lifeislife a întrebat:

Cum pot scapa de cosuri?thinking(ceva mai natural ca am incercat destule chestii si nu am prea multe cosurithinking)

1 răspuns:
| Jelly_7813 a răspuns:

Pai stiu ca o sa ti se para prostesc dar daca ai zis ca nu cu chestii de alea de la magazin nu merge incearca sa iti pui pe o bucata de vata spirt si sa tamponezi pe toata fata sau daca vrei numai pe cosuri ca o sa ti le usuce
dar ai grija ca daca faci numai o data pe saptamana ii logic ca nu o sa dispara niciun cos
crede-ma ca merge
eu am avut un cos urias pe obraz si se vedea foarte tare si dupa 2 zile in care l-am facut cu spirt s-a uscat si a disparut
bafta!:*